Rüya Tabirleri / halay rüyaları / Rüyada halayı hasta görmek

Rüyada halayı hasta görmek

Rüyada halayı hasta görmek mülkünün peşine düşecek düşmanları olacağına, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına bilakis rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, kafasının ve içinin rahatlayacağına, oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine, iyi haberler alınacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada halayı hasta gördüyseniz

  • Yaratıcı işlerle uğraşabilir veya eğlenceli planlar yapabilirsiniz.
  • Kendinize karşı da dürüst olun.

Rüyada ölmüş halayı hasta görüldüğünde sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, çok sevdiği ve çocukluktan beri yapmaya devam ettiği işler ile uğraşıp hayatın stresinden kurtulacağına, sorunların ve sıkıntıların son bulacağına, unuttuğu birçok duyguyu bu kişi ile tekrar hatırlayacağına, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments