Rüya Tabirleri / aday rüyaları / Rüyada hacı adayı görmek

Rüyada hacı adayı görmek

Rüyada hacı adayı görmek işlerinin uzunca bir süre ters gideceğine, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine, sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, böylece içinde bulunulan durumun nasıl çözüleceğini ortaya koyacağına ve vakit kaybetmeden müdahale ederek işleri eski haline getireceğine, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, uzunca bir süre bu durumun etkisi altında kalacağına alamet eder.

Rüyada hacı adayı gördüyseniz

  • Hayatınızda yeni bir şeyler olabilir.
  • Kafa karışıklıkları da söz konusu olabilir.

Rüyada hacı adayı olmak dualarının karşılığını göreceğine, bugüne kadar hiç mutlu olmadığı kadar mutlu olacağına, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine, herkesin takip ettiği ve ilgi gösterdiği biri olacağına, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments