Rüya Tabirleri / haç rüyaları / Rüyada hac hurma görmek

Rüyada hac hurma görmek

Rüyada hac hurma görmek endişeli ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, yeni gayrimenkuller alınacağına, pek çok açıdan moral bulunacak güzel bir döneme girileceğine, sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına, elindeki imkânları seferber edeceğine, çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına alamettir.

Rüyada hac hurma gördüyseniz

  • Belli kişiler belli pozisyonlarını değiştirmemekte kararlı olabilir veya belli bir pozisyon alabilirler.
  • Ani gelişmeler veya ortaya çıkan durumlar karşısında net bir fikir sahibi olmak güç olmasına rağmen, net olmanız gerekmesi, sizin için hoş bir öneri gibi durmasa da, denemeniz gerekeceğe benziyor.

Rüyada hac hurması ağacı görüldüyse bir sebeple bütün aile bireyleri ve akrabalar tarafından dışlanacağına ve buna rağmen yaptığı hatalara devam edeceğine, özellikle ticaretten yana hak ettiğini alamayacağına, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına ve başına gelen kötü bit durum yüzünden sevdiği kişilerin de zarar göreceğine, kendisini çekemeyen insanlardan gelecek olan kötülükler yüzünden işlerde yaşanan aksamaların sonunda düzeltileceğine, başarısızlığının bedelini yokluğa düşerek ödeyeceğine tabir edilirken bir diğer yandan da kendisine büyük cezalar getirecek hatalar yapacağına inanılır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada hacdan hurma gelmesi iş hayatında rakiplerin oyununa gelineceğine, dost olduğu düşünülen bir kişiden ihanet görüleceğine, istemeden ortak olduğu bazı olaylar yüzünden neşesinin kaçacağına ve uzun zamandan beri kafasını taktığı bir durumdan ötürü zarar edeceğine delalettir.

Rüyada hacdan hurma geldiğini görmek kişinin elde edeceği maddi güçle beraber işlerini kolaylaştıracağına, zor günler geçirileceğine, cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan herşeyin ortadan kalkacağına inanılmaktadır.

Rüyada hac hurması toplamak rüya sahibi kişi için haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına, elini attığı ve niyet ettiği her işi de başarıyla tamamlayacağına, maddi ve manevi olarak büyük zarar göreceğine ve çevresindeki insanların da zarar görmesine sebep olacağına, yakın zamanda başınıza bazı sıkıntılar geleceğine, asık yüzlerin güleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada hac hurması alındığında doğru işler yapacağına, kendisi ile gururlanacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, yapılan hatalardan ötürü çok üzüntü duyulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hac hurması yediğini görüldüyse gereksiz olarak görülen harcamaların kesileceğine, işlerini yoluna sokacağına ancak daha sonra edilen yardıma rağmen düşmanlarla işbirliği içerisine gireceğine, dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde büyük bir zenginliğe sahip olacağına, verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine rivayet eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada hac hurma yemek sevdiği kişiler ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına, tahmin etmediği bir yerden büyük bir zarar edeceğine, iş hayatında herkes tarafından tanınan ve saygı duyulan bir kişi olunacağına, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, gerek maddi gerekse manevi gücünü zorlayacak adımlar atacağına, çirkin sözler işitileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hac hurması dağıtmak girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, kişinin adeta gençleşeceğine, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine, hasret ve özlem gidereceğine, eline geçen her fırsatı değerlendirerek toparlanmak istese de bir türlü başaramayacağına tabir olunur.

Rüyada hacdan hurma getirmek yaptığı şeyden ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına, uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına, çok daha kötü günler gördüğü zaman da bu insanların kendisine yardım edeceğine ve kişiler arasında çok daha büyük bir bağın ortaya çıkacağına yorumlanmaktadır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments