Rüya Tabirleri / çanta rüyaları / Rüyada güzel çanta görmek

Rüyada güzel çanta görmek

Rüyada güzel çanta görmek mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine, bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine, beklenen birçok şeyin gerçekleşmeyeceğine, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada güzel çanta gördüyseniz

  • Yanlız kararsız oluşunuz ufak aksaklıklar çıkartabilir.
  • Bazı kişilerin sözlerine göre hareket etmek yerine bilgi toplamaya çalışmanızda fayda var.

Rüyada güzel çanta takmak rüyayı gören için imkânların çok daha iyi olacağına, zarar getirecek alışkanlıklardan uzak durulacağına, bir daha işyerine gelmeyeceğine, zor durumda olanın da halinin gittikçe kötüleşeceğine, buna istinaden kazancına bolluk ve bereket geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada siyah güzel çanta görüldüyse daha zengin ve refah bir hayat süreceğine, Allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına, işlerdeki karın artacağına, hayatının çok daha iyi duruma geleceğine, rızkını kazanırken zorlanmayacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve bu sayede mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada güzel çanta alınması sıkıntılara karşı borç bulunamadığı için zararın daha da büyüyeceğine, zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine ve gün geçtikçe daha çok mutlu olacağına, yaşanan bütün sorunların biteceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını kimseden yardım almadan çözüme ulaştıracağına, üzüleceğine ve kaçırdığı fırsatlardan ötürü kendisini çok hırpalayacağına, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments