Rüya Tabirleri / gümüş rüyaları / Rüyada gümüş yüzük hediye etmek

Rüyada gümüş yüzük hediye etmek

Rüyada gümüş yüzük hediye etmek yaşanan üzücü ve acı olayların unutulacağına, yapılacak olan çalışmalarda doğru adımların atılacağına, kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, ardından sevdiği bir kişi ile dünyaevine gireceğine, yaptığı yatırım sayesinde daha fazla kazanç elde edeceğine, aradaki samimiyetin ve sıcaklığın ilerleyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada gümüş yüzük hediye etmek gördüyseniz

  • Arkanızdan düşmanca tutumlara girilebilir.
  • Hangi cinsiyetten olursanız olun erkeklerle olan her tür işinizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Rüyada gümüş yüzük hediye alındıysa rüya sahibinin şansının açılacağına, dünya malına kavuşulacağına, zorluklar karşısında yılmadan çalışıp tüm işlerin altından kalkılacağına, geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına ve hayır getireceğine, kişinin her türlü isteğine kolay yoldan kavuşacağına, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments