Rüya Tabirleri / bulut rüyaları / Rüyada gri bulut görmek

Rüyada gri bulut görmek

Rüyada gri bulut görmek sorunlarının geçmişte kalacağına, refah düzeyinin düşeceğine, sağlıklı ve güzel evlatlara sahip olunacağına, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada gri bulut gördüyseniz

  • Güvendiğiniz kimseler bile olsalar sırlarınızı açmaktan kaçının.
  • Risk almamanızda fayda var.

Rüyada gökyüzünde gri bulut görüldüğünde sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına tabiri caizse adeta ruhunun acı çekeceğine, içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına ve büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine, yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, sıkıntılardan kurtulup ferahlamaya, işlerinin çok açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada koyu gri bulut görülmesi tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına, nerede akşam orada sabah felsefesi ile yaşamaktan vazgeçeceğine, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, insanları hak yoluna çağıracağına, zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Oğuz can

Durgun nehirin üzerinde gıri bulut gürdüm köşede nehiri izlerken üzerime gıri renkli bulut geldi görüş acımı kaybedeceğimden korkup uzaklaştım

Seda

Gökyüzünde siyah ve gri bulut görmek