Rüya Tabirleri / göz rüyaları / Rüyada gözün içinde yara görmek

Rüyada gözün içinde yara görmek

Rüyada gözün içinde yara görmek yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine, el attığı bütün projelere başarı kazandıracağına, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına, girdiği tüm işlerde büyük zarar edeceğine yorulur.

Rüyada gözün içinde yara gördüyseniz

  • Yaşça sizden büyük olan kişiler ile olan ilişkilerinizde gerek maddi, gerekse manevi açıdan destek alabilirsiniz.
  • Yeni kişilerin veya yeni şeylerin arayışına girmeden önce, sizin için neler planlandığına ya da kendiniz için planlarınıza odaklanmalısınız.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada gözün içinde yara çıkması birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine, uzun zamandan beri kendi işini kurma hayalini gerçekleştirmek için bazı adımlar atacağına, elde bulunan maddi imkânların rahat bir şekilde kullanılacağına, yaşadığı parasal krizden kurtulacağına ve borçlarını ödeyeceğine, dönmeyen şansın artık döneceğine, bir süre belini doğrultamayacağına alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments