Rüya Tabirleri / göz rüyaları / Rüyada gözsüz insan görmek

Rüyada gözsüz insan görmek

Rüyada gözsüz insan görmek sorunların çözüme kavuşturulacağına, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, yokluk nedir bilmeyeceğine, yönetici koltuğuna yükseleceğine, çok hayırlı ve güzel bir olayla karşılaşacağına, rahat edilecek bir döneme girileceğine işarettir.

Rüyada gözsüz insan gördüyseniz

  • Size zorluk çıkartan bazı iş birliklerini veya ilişkileri hayatınızdan çıkartabilir veya vazgeçilmez olanlarla ilişkilerinizi kuvvetlendirebilirsiniz.
  • Uzakta bulunan bir kadından haber alamadığınız ya da hoşunuza gitmiyecek haberler aldığınız için moraliniz bozulabilir.

Rüyada siyah gözlü insan görmek kişinin can derdine düşeceğine, hem amaçlarına nail olamayacağına, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına ve çok güzel günlerin yaşanacağı zamanların geleceğine, ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına, tüm evlatlarının da kendisi için çok hayırlı olacağına, aile bireyleri ile birlikte yapılacak bir işten alınterinin fazlasıyla karşılığını bulacağına işarettir.

Rüyada mavi gözlü insan görmek uzun zamandan beri ters giden şansın düzeleceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, döktüğü alın terinin karşılıksız kalmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sarı gözlü insan görmek yaşadığı olayın boyutu hakkında bilgi sahibi olacağına, tartışmalı ortamlara maruz kalacağına, ayrıca devlette önemli bir kademede görev alacağına, kimse ile tartışmayacağına, her arzunun kişiyi mutlu edecek şekilde gerçek olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tek gözlü insan görmek yaşamının da istediği şekilde ilerleyerek her geçen gün çok daha güzel olacağına, eline geçen bazı fırsatların verilecek hatalı kararlardan ötürü yarardan çok zarara sebep olacağına, maddi açıdan zarar getirecek bir işten uzaklaşılacağına, çok hayırlı işlere atılacağına, herkesin tanıdığı ve bildiği bir marka olacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kırmızı gözlü insan görüldüğünde üzüntülerin ve sıkıntıların son bulacağına, kısa süre içinde kabul edildi haberi geleceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına, sahip olduğu işteki başarılarının kendisinde gurur ve özgüven duygularını yenileyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yeşil gözlü insanlar görülmesi aradan geçen zaman dilimi içinde kişinin eski halinden eser kalmayacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, sevdiği bir kişi ile birlikte yeni bir işe gireceğine, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına, hayatındaki olumlu davranışların çevresine de örnek olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada renkli gözlü insanlar görüldüğünde aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine, huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına, sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments