Rüya Tabirleri / göz rüyaları / Rüyada göz perdesinin kalkması

Rüyada göz perdesinin kalkması

Rüyada göz perdesinin kalkması aile bireylerinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına, çok iyi işler yapılacağına, adeta havalara uçacağına, hayırlı bir eşe alamet ettiği söylenir.

Rüyada göz perdesinin kalkması gördüyseniz

  • Çok büyük bir olay kapınızda bekliyor.
  • Diğerleri için neler yapabileceğinize odaklanmalısınız.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada sol gözüne perde inmesi iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, huzursuzlukların veya sorunlu durumların çözülmesiyle beraber rüya sahibinin iş hayatında da kendisini çok iyi hissedeceğine, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine, duygusallığın ön plana çıkacağına yorulmaktadır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada tek gözüne perde inmesi atılan adımlar sayesinde çok kazançlı bir döneme gireceğine, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, bunun da rüya sahibine sorun olacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, edilen duaların tutacağına, iş hayatında kendi ayakları üstünde duracağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre rüyada göze perde inmek kişinin iş hayatında da sevdiklerinin desteğini alarak adımlar atacağına, işlerin düzeleceğine ve parasal olarak çok iyi olunacağına, birçok insanın takip ettiği ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine, iş hayatında zararlı adımlar atılacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments