Rüya Tabirleri / göz rüyaları / Rüyada göz muayenesi görmek

Rüyada göz muayenesi görmek

Rüyada göz muayenesi görmek çok iyi yerlere geleceğine ve çok büyük miktarda paraya ve mala sahip olacağına, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına delalet etmektedir.

Rüyada göz muayenesi gördüyseniz

  • Unutkanlık, sağa sola çarpmak veya birşeyler kırmak gibi şeylere dikkat etmeniz gerekiyor.
  • Zorunlu değişiklikler söz konusu olabilir.

Rüyada göz muayenesi yaptırmak rüya sahibi kişi için kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine ve zengin olacağına, hatalı yollara gireceğine, yapılan işte çok iyi ve bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, Allah katında makbul olacak işlere atılacağına, kişinin huzurunu kaçıracak pek çok olayın gerçekleşeceğine ve hayatın kontrolden çıkacağına, kişinin her yere yetişmekte zorlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada göz muayenesi olmak görüldüğünde işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine, yeni bir birlikteliğe başlanacağına, problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine, kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada göz muayenesine gitmek büyük bir işe kavuşacağına, kendisine söylenen bazı yalanları ifşa edeceğine, kendisini işine veremeyeceğine, yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına, ruhunun da üzüntüden kurtulacağına, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine inanılmaktadır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada göz muayenesi olmak biraz olsun hafifleyeceğine ve hayatın belli bir oranda sıradanlaşarak kişiye nefes alacak zaman kazandıracağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına, yakın bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, kendi sorununu çözdükten sonra etrafındaki insanlara yardım edeceğine, hem zafer ve mutluluk hem de kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments