Ana sayfa » Göz rüyaları » Rüyada göz kapağında sivilce görmek

Rüyada göz kapağında sivilce görmek

Rüyada göz kapağında sivilce görmek sevdiği kişilerden alacağı destekler ve kendisini moral olarak çok iyi bir durumda tutması sayesinde toparlanacağına, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, yapılan dedikodulara malzeme olması sebebiyle insanlardan uzak duracağına, çok büyük tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına, neredeyse mahkeme kapılarına düşüleceğine, yüklü miktarda kazanç getireceğine işarettir.

Rüyada göz kapağında sivilce gördüyseniz

  • Kötü alışkanlıklarınızı veya boşa harcanan zaman ya da para anlamına gelen işlerinizi bir kenara bırakın.
  • Alışverişler veya pazarlıklar esnasında karşı koyulması zor teklifler söz konusu olabilir.

Rüyada göz kapağında sivilce çıkması rüyayı gören için işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, kazançlı işlere girileceğine, hayal edilen herşeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına ve sonunda pes edeceğine, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine ve sorunlar için en doğru çözümleri bulacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sem

Merhaba rüyamda gözümün gözyaşı çıkan yerinde sivilce olduğunu gördüm iki gözümde de. Ve sivilceyi sıktım

Scroll to Top