Rüya Tabirleri / çapak rüyaları / Rüyada göz çapak görmek

Rüyada göz çapak görmek

Rüyada göz çapak görmek yeni çalışmalar yapmak ve yeni işlere girmek için çok büyük bir hevese ve isteğe kavuşacağına, boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine, sıkıntılı ve içinden çıkılması zor durumlara düşüleceğine, karşısına iyi insanların çıkacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için de harcayacağına ve bu sayede kendisini huzurlu hissedeceğine, kişinin hareketli yaşamından memnun kalacağına yorumlanır.

Rüyada göz çapak gördüyseniz

  • Hazırlık yapmak maddi manevi tasarruf anlamına gelebilir.
  • Fikirlerinizi her konuda serbest bırakın.

Rüyada gözden çapak almak dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, kişinin daha çok para kazanmaya başlayacağına, atılan adımların boşa gideceğine yorulur.

Rüya alimlerine göre rüyada göze çapak kaçması ele geçen kazancın Allah yolunda harcanacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, uğranılan zararın çok kısa sürede telafi edileceğine, aniden hayatına girecek bu insan sayesinde duygularında pek çok değişimi aynı anda yaşayacağına delalettir.

Rüyada eşinin gözünde çapak görülmesi eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına, kısa sürede evlat sahibi olacağına, maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına işarettir.

Rüyada göz çapağı temizlemek rüyayı gören kişi için eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına, sevilen kişiyle araya soğukluk ve mesafe gireceğine, şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada gözden çapak çıkarmak ekonomik olarak darlığa düşeceğine, yeni fırsatlar elde edeceğine, hep içinde şüphelerin ve sıkıntıların kalacağına, daha iyi imkânlara sahip olacağına yorulur.

Rüyada başkasının gözünde çapak görüldüğünde etrafındaki kişiler ile çok sorun yaşayacağına, hayatın rüya sahibine güleceğine, ancak etrafındaki insanların ısrarları ve destekleri ile yeni bir çalışmaya ya da projeye girileceğine, işle ilgili olarak bir sorun yaşanacağına alamettir.

Rüyada bebeğin gözünde çapak görüldüğünde iş arkadaşları arasında tartışma yaşanacağına, yaşanan sıkıntıların herhangi bir sorun yaratmayacağına, ilişkileri veya evlilikleri boyunca kadının söz sahibi olacağına, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına, yükümlülüklerin ve kişinin omzundaki ağırlığın da azalacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mersin

Rüyamda yengemin gözünden zümrüt yeşili çapak çıktığını görüyordm acaba ne demek