Rüya Tabirleri / görümce rüyaları / Rüyada görümcenin saçını yolmak

Rüyada görümcenin saçını yolmak

Rüyada görümcenin saçını yolmak cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, uzun bir süre boyunca herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, çok kazançlı olarak girdiği işlerden büyük zararlara uğrayarak çıkacağına, küçük işlere sermaye harcamayacağına ve kalitenin değerini bileceğine, elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine delalettir.

Rüyada görümcenin saçını yolmak gördüyseniz

  • Bazı alanlarda bakış açınız gerçek hayatın veya mevcut durumun gerçeklikleriyle örtüşmüyor olabilir.
  • En iyi bildiğiniz veya en iyi yaptığınız şeyleri üstlenmelisiniz.

Rüyada görümcenin saçını kesmek artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, hayatı ve kendisi için sağlıklı kararlar alamayacağına, birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına, bir bebek sahibi olunacağına, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına yorumlanmaktadır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada görümcenin saçını çekmek elinden geliyorsa ona borç vereceğine, geçmişini arkada bırakacağına, maddi anlamda bir anda statü atlayacağına, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağı ve ferahlığa çıkacağı bir döneme gireceğine, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine ve yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak fırsatların boşa çıkacağına, işlerin ve kazancın bir anda artacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments