Rüya Tabirleri / görümce rüyaları / Rüyada görümcenin ölmüş kocasını görmek

Rüyada görümcenin ölmüş kocasını görmek

Rüyada görümcenin ölmüş kocasını görmek parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine, yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine ve bu süreç içinde iletişimde sorun yaşanacağına, refah düzeyinin artacağına, hayatına yeni bir yön vereceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına, aile içindeki huzurun kaçacağına alamettir.

Rüyada görümcenin ölmüş kocasını gördüyseniz

  • Kaçınılmaz şeyleri ertelemiş olabilirsiniz.
  • O kişi, sizin yardım elini uzatmanızı bekliyor.

Rüyada eski görümcenin öldüğünü görülmesi girilen işlerden büyük zarar edileceğine, kısa süreli bir mutsuzluk ve acı yaşanacağına, can sıkıcı haberler işiteceğinize, iş kaybı yaşanacağına, yoksul için zenginliğe, evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına delalet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments