Rüya Tabirleri / gökyüz rüyaları / Rüyada gökyüzünde halı görmek

Rüyada gökyüzünde halı görmek

Rüyada gökyüzünde halı görmek bol kazançlı bir iş yerine sahip olunacağına, endişeli durumların son bulacağına ve sahip olunan yetenekler sayesinde büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, belalı insanlara denk geleceğine, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapılacağına, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, hırsının ve nefsinin kurbanı olmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada gökyüzünde halı gördüyseniz

  • Siz esnek veya aydınlatıcı olabilirseniz, o zaman herkesin sizin gibi davrandığını görebilirsiniz.
  • Gayretleriniz karşılıksız kalmayacak.

Rüyada gökyüzünden halı düşmesi sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, verdiğiniz kararların size fayda yerine zarar getireceğine, her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına ve kendisine yardım için canla başla çalışan bu insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, sorunların ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments