Rüya Tabirleri / gelin rüyaları / Rüyada gökyüzünde gelin görmek

Rüyada gökyüzünde gelin görmek

Rüyada gökyüzünde gelin görmek itibar kazanacağına ve insanlara yol göstereceğine, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, kişinin gönül hoşluğu ile karşılaşacağına, doğruluktan ve hak yolundan da ayrılmayacağına, yaşadığı sıkıntılar yüzünden çok büyük bir hastalık atlatacağına, engellere takılmadan kolayca kariyer sahibi olacağına delalettir.

Rüyada gökyüzünde gelin gördüyseniz

  • Farkında bile olmadığınız, kapalı kapılar ardındaki bazı çalışmaların planlandığı gibi gitmemesi sosyal hayatınızda veya iş yaşamınızda sizin avantajınıza sonuçlar doğurabilir.
  • Ani tepkiler veya hareketler size zarar verebilir.

Rüyada gökyüzünde gelin damat görülmesi çok zor ve sıkıntılı günler geçireceğine, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine, maddi imkanlarının çoğalacağına, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine ve Allah’ın kendisine yardım etmesi için ettiği duaların da kabul olacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments