Ana sayfa » Gök rüyaları » Rüyada gökten siyah taş yağması

Rüyada gökten siyah taş yağması

Rüyada gökten siyah taş yağması çıkılan yolda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, en ufak hatasını bile erkenden fark ederek önlem alacağına, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine, destekleyeceğine ve onun için güç olacağına, eskisi gibi kolay şekilde yaşayamayacağına, iş hayatı içinde üst bir mevkiye terfi alınacağına inanılmaktadır.

Rüyada gökten siyah taş yağması gördüyseniz

  • Belli problemlere yaklaşımınız başarılı sonuçlar verebilir.
  • Tatil planları yapabilirsiniz.

Rüyada gökten siyah taş düşmesi hayatının bereketli ve verimli olacağına, kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine, bir sebeple uzak durması gerektiğine ve kendisini kötü olayların içinde huzursuz bir şekilde bulabileceğine, elini altına koyduğu her taşın altından Allah’ın izniyle sağ salim çıkacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine, kurtuluş yollarına ulaşacağına alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top