Rüya Tabirleri / gök rüyaları / Rüyada gökten hediye yağması

Rüyada gökten hediye yağması

Rüyada gökten hediye yağması yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, birçok kişinin hayallerini süsleyen mutlu ve huzurlu yuvaya sahip olunacağına, kişinin fırtınalı günler yaşamaya başlayacağına, şansının ve bahtının daima açıkolacağına, ne de derdin kişinin yanına uğramayacağına, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına alamet eder.

Rüyada gökten hediye yağması gördüyseniz

  • Genel olarak dış uyarılara açıksınız.
  • Birlikte zaman geçirdiğiniz veya size yardım borçlu kişilerin teklifleri ya da sunabilecek hizmetleri söz konusu olabilir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada gökten hediye düşmesi ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine, yeni işler peşinde koşulacağına, manevi açıdan kendisini daha güçlü ve daha azimli hissedeceğine ve iş yerinde bir aile ortamı kuracağına, tahmin edilmeyen bir yerden mal ve dünyalığın gelmesine, zamanının boşa gideceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments