Rüya Tabirleri / armut rüyaları / Rüyada gökten armut yağması

Rüyada gökten armut yağması

Rüyada gökten armut yağması işinde dar boğaza gireceğine, kişinin iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, yetenekleri ile ön plana çıkacağına, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına ve evleneceğine, sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, sıkıntılarını arkasında bırakacağına işarettir.

Rüyada gökten armut yağması gördüyseniz

  • Olaylar sinirlerinizin bozulmasına neden olabileceği gibi sağlılığınızı da olumsuz yönde etkileyebilir.
  • Yaratıcılık gerektiren işlerde, ticari konularda veya aşk hayatınızı ilgilendiren başlıklarda ilerlemenizi engelleyebilecek hiçbir mani bulunmuyor.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada gökten armut düşmesi geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına, rızkının genişleyeceğine ve sıkıntılarının son bulacağına, hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına, neyin yanlış olduğuna dair yorumda bulunmakta zorlanacağına, herhangi bir yardım almasan çok büyük bir sorunun üstesinden geleceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına yorumlanır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments