Rüya Tabirleri / altın rüyaları / Rüyada gökten altın yağması

Rüyada gökten altın yağması

Rüyada gökten altın yağması işsizse iyi koşullarda bir iş sahibi olacağına, akıllıca adımlar atılması sayesinde çok kötü giden çalışmaların düzene gireceğine, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, sevdiği kişiler ile arasındaki bağların kuvvetlenmesini sağlayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine, çok kısa sürede sevdiğiniz birinden sevindirici bir haber geleceğine ve hayatınızın bundan sonraki kısımlarına şansın sizden yana olacağına yorulur.

Rüyada gökten altın yağması gördüyseniz

  • Dikkatini çekmek istediğiniz kişiler varsa, daha çok çalışmanız gerekiyor.
  • Duygusal anlamda hassas durumlar oluşabilir.

Rüyada gökten altın düşmesi rüya sahibi için bir sebeple büyük bir üzüntü duyacağına, rakiplerin alt edileceğine, bunun hem meslek hem de özel hayatına darbe vuracağına, yolunda ve güzel giden hayatının bozulacağına, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments