Rüya Tabirleri / Rüyada göktaşları görmek

Rüyada göktaşları görmek

Rüyada göktaşları görmek yaşam sevincinin geri geleceğine, yakında gerçekleşecek bir gönül ilişkisine, uzun zamandan beri sahip olunan değerli bir eşyanın elden çıkarılacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına, maddi imkânlarının azalması nedeniyle daha bunalımlı günler geçireceğine, huzurlu olarak geçirilecek ve aile hayatı ile ilgili olarak büyük adımlar atılacak bir dönemin yaklaşmakta olduğuna ve gereken hazırlıklar yapılıp doğru adımlar atılırsa ihya olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada göktaşları gördüyseniz

  • Değişimi yakalamanıza yardım edecek, keyif aldığınız fikirlerinizi veya planlarınızı doğru şekilde sunmanızı sağlayacak olanakları oluşturabilirsiniz.
  • Çevrenizdeki insanlardan etkilenebilir onların sizi yönlendirmesine izin verebilirsiniz.Bu durum yeteri kadar iyi bir değerlendirme yapamazsanız size zarar verebilir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada gökten göktaşı yağması çok istenen bir şeyin gerçekleşeceğine, onlara doyasıya sarılacağına, çok hayırlı olayların ve gelişmelerin ortaya çıkacağına, onlara çok bağlı olacağına, sırrın kimselere söylenmeyeceğine ve unutulacağına, iş yerinde üst yönetimde kendisine yere bulacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumcularına göre rüyada göktaşından kaçmak sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok mutlu olacağına, sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve eğer hanesinde bir hasta varsa yakın bir zamanda vefat edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumcularına göre rüyada gökyüzünden göktaşı yağması sorunlarını kısa zamanda ortadan kaldırıp çok daha başarılı işler yapacağına ve şansının yaver gitmesi ile işlerini kısa bir zaman içinde büyüteceğine, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, esenliği bulacağına ve hoş zamanlar geçireceğine, vefalı davranışları ile herkesin takdirini kazanacağına, rüya sahibinin aradığı çareleri bulunacağına delalet etmektedir.

Rüyada üzerine göktaşı düşmesi eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, daha önce hiç başa gelmeyen olaylarla karşılaşılacağına, çok zor günler geçirebileceğine ve hayal ettiği şeylerden gün geçtikçe uzaklaşacağına yorumlanır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada göktaşı bulmak işlerin kötü gidişatının tersine döneceğine, daha temkinli ve garantici olacağına bu sayede de başarısızlıktan çok başarı elde edeceğine, sorunları başarıyla çözmeye, şansın ve bahtın da açılacağına, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine ve yaşayacağı kararsızlık nedeni ile çok yıpranıp mutsuz olacağına, endişe edilen konularda çok zor zamanlar geçirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada göktaşı alındığında son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine, eline para geçeceğine ve geçen parayı da hayır işlerinde kullanacağına, iç dünyasının da güzelleşeceğine, en sıkıntılı anında bile bir çıkış yolu bulacağına, yaşadığı zorlukların biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada göktaşı yağdığını görülmesi yaşadığı bir rahatsızlıktan Allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına, onlarla yolları ayırmaya karar vereceğine, hayat içerisinde çok büyük bir başarı kazanılacağına, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine bu sayede işinde zafer elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah göktaşı görüldüyse çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına, bekarsa bu kimseden göreceği yoğun ilgi sonrasında evlilik kararı alacağına, etrafındaki bazı kişiler ile tartışacağına, onları okula göndereceğine, hatalı yollara sapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada göktaşı düşmesi görmek rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, sonu hoş olmayacak bir yolculuğa tabir olunur.

Rüyada göktaşı patlaması rüyayı gören kişi için gelecek ve geçim kaygısının başlayacağına, hanesi içinde herhangi bir sıkıntının yaşanmayacağına, çarelere ve çözümlere ulaşılamayacağına, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine yorumlanır.

Rüya alimlerine göre rüyada göktaşı düşmesi işyerine yüklü miktarda para sokacağına, pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine, manevi hayatınızdaki yükselmeye ve derinden gelen huzura, bunun da hayatı için büyük neşe kaynağı olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada göktaşı toplamak yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, hayattan daha zevk alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada denize göktaşı düştüğünü görmek tersliklerin ve hayal kırıklıklarının üst üste geleceğine, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına ve dileklerin Allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine, akılsızca davrandığı için geleceğini tehlikeye atacağına, ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine, çok daha sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine ve kendisine daha uygun ve daha güzel bir hayat kurarak çok uzun zamandan beri ertelediği hayallerine kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada göktaşı kayması hayatını yoluna sokacağına, iş dünyasında yeni kapılar açılacağına, karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, işlerinin daha da iyi olacağına, alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğine işaret eder.

Rüya tabir edenlere göre rüyada eve göktaşı düşmesi emeklerinin bir anda değersizleşeceğine, tüm keyfinin kaçacağına, işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine işaret eder.

Rüyada göktaşını eline alındıysa büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacağına, verdiği hatalı bir karardan ötürü çok kötü günler geçireceğine, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine  ve büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mavi göktaşı görüldüyse kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, atılımlarının ve girişimlerinin kendisine hayır getirmeyeceğine, yaşanan ailevi sorunların en kısa zamanda çözüleceğine, kendisinin aleyhinde veya arkasından işler çeviren kişileri tek tek tespit ederek gerekeni yapacağına, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre rüyada dünyaya göktaşı çarpması sözler sarf edeceğine, tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, kısmetinin ve şansının kapanacağına, yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına yorulur.

Rüyada yanan göktaşı görüldüğünde istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, hastaysa şifa bulacağına, işle ilgili yapılan görüşmelerin sonuçsuz kalacağı, rüya sahibinin ettiği duaların ve tuttuğu dileklerin karşılık bularak hayallerinin de gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments