Rüya Tabirleri / göğüs rüyaları / Rüyada göğsünde ışık görmek

Rüyada göğsünde ışık görmek

Rüyada göğsünde ışık görmek rüya sahibinin deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine, iş hayatı içinde neredeyse bir sıkıyönetim ilan edeceğine, yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına, kötü sözler duylacağına, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, eşlerin bir süre birbirinden uzak kalacağına inanılır.

Rüyada göğsünde ışık gördüyseniz

  • Özel hayatınıza ilişkin planlarınızı yerine getirmeniz, özel birisini memnun etmenizi sağlayabilir.
  • Gözünüz kulağınız açık olsun.

Rüyada göğsünden ışık çıkması çok güzel bir evlilik yapılacağına, yaptığı çalışmaları ve ortaya koyduğu davranışları sorgulayacağına, sadaka ya da zekat vereceğine, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine ve bu sayede deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacağına, maddi güç sahibi olacağına ve böylece ticaret hayatında kendisiyle mücadele halinde olan kişileri de etkisiz hale getireceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments