Rüya Tabirleri / telefon rüyaları / Rüyada gizli telefon görmek

Rüyada gizli telefon görmek

Rüyada gizli telefon görmek atacağı adımlar yüzünden büyük bir üzüntü yaşayacağına ve bu kadar sorun varken daha kötü ve düzensiz bir dönem geçireceğine, güzel ve önemli işler yapacağına, hayata yapacağı başlangıcı en sağlam hale getirmek için aile desteğini de alacağına, üzüntülerini bir kenara bırakıp kendisini işine ve sevdiği kişilere yardım etmeye vereceğine, bazı kişiler tarafından karşısına çıkarılan engelleri herhangi bir zarar görmeden kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, bazı ürünlerin piyasada azalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada gizli telefon gördüyseniz

  • Sizi mutlu edebilecek bir olay onun sizden uzaklaşmasına neden olabilir.
  • Bazı konulara olmanız gerektiğinden daha çok iyimser bakıyor olabilirsiniz.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada gizli telefon kullanmak musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, yorulduğu ve kaybettikleriyle kalacağına, içinde barındırdığı bütün sıkıntılarının sona ereceğine, maneviyatın da zenginleşeceğine, korkularının ve hastalıklarının kalmayacağına, kalp kırıklığı ve hayal kırıklığı yaşanacağına ve sıkıntı çekileceğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre rüyada gizli telefonla konuşmak deyim yerindeyse kişinin kendi yağında kavrulacağına, hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine, elinde avucunda ne varsa kaybedeceğine, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına aynı zamanda kafa karışıklığı yaşayacağına, zaman içinde kendisini daha iyi yerlerde bulacağına, alışveriş yapacağına ve eğleneceğine delalet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada gizli telefon yakalatmak şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına ve eşler ya da sevgililer arasına kırgınlık ve uzun bir ayrılık süreci gireceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının günden güne artacağına, ağız tadına ve neşeye kavuşacağına, sağlığının ve ağız tadının yerinde olacağına, kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına ve böylece kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine işaret ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments