Rüya Tabirleri / elbise rüyaları / Rüyada giyilmiş elbise görmek

Rüyada giyilmiş elbise görmek

Rüyada giyilmiş elbise görmek iş hayatında büyük hezimetler alacağına, sorunların kısa zamanda temizleneceğine, geleceğine düşünerek atacağı adımlarda da istediği sonucu alacağına, kişinin huzurunun ve mutluluğunun hiç bitmeyeceğine, bir sebeple hiç istemediği halde büyük sıkıntılar yaşayacağı bazı durumlara düşeceğine, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına yorulmaktadır.

Rüyada giyilmiş elbise gördüyseniz

  • Diğerlerinin yanlışlarından çıkartılacak dersler olabilir.
  • Canınızı sıkan kimselere ya da sizi kızdırabilecek konuşmalar yapan kimselere gerekli cevapları vermeyi daha sonraya bırakmanızda fayda var.

Rüyada giyilmiş elbise alındığında ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına, ticarette şansının yaver gideceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına, hataların telafi edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada giyilen elbisenin yırtılması herhangi bir sorun yaşamayacağına ve uzun yıllar boyunca huzur ve mutluluk için bir hayat süreceğine, resmi bir göreve getirileceğine, sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına ve çalışmaların en iyi yerlerinde kapris çekileceğine, gelmek istediği noktalara geleceğine, hayal edilen şeylere ulaşılamamasından ötürü hayalkırıklığı yaşanacağına, sorunlarının küçük bir parça da olsa azalacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments