Rüya Tabirleri / fırtına rüyaları / Rüyada gemi fırtına görmek

Rüyada gemi fırtına görmek

Rüyada gemi fırtına görmek yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına, binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine, aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine ve sıkıntılarının son bulacağına, taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümlülükler üstleneceğine, Allah’ın kendisine nasip ettiklerinden de razı geleceğine, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada gemi fırtına gördüyseniz

  • Bazı iş birlikleriniz maddi açıdan yararlı olabilir.
  • Evinizde yapacağınız değişiklikler sizi yeni yıla hazırlayabilir.

Rüya yorumcularına göre rüyada gemide fırtınaya yakalanmak çok yakın bir zaman içinde üzüntü verici bazı haberlerin alınacağına, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına, uzun süre cesaretini toplayamayacağına, çok iyi bir kazanca sahip olduğuna ve bu sayede maddi olarak çok fazla sıkıntı yaşamayacağına, zahmetli bir işin sona ereceğine, insanlarla anlaşmazlıklara düşeceğine ve suratının asılacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Eda

Rüyamda uzun zamandır platonik olduğum kişiyi ve arkadaşlarını gemiye bindiklerini gördüm bunlar bindikten sonra çok büyük bi fırtına çıktı baya savruldular ama denizin ortasındalar geri dönemiyorlar o gemiye sonra ben de biniyorum bir sürü yılan ve kedi var kedi yılanı yedi