Rüya Tabirleri / fırtına rüyaları / Rüyada fırtına yağmur görmek

Rüyada fırtına yağmur görmek

Rüyada fırtına yağmur görmek sorunlu bazı kişiler ile tartışacağına, işlerinin birer birer yoluna girmeye başlayacağına, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine, eşler arasında maddi sebeplerden ötürü yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, elinin bollaşmasına vesile olacak ve böylece maddi anlamda çok daha fazla güçlü hale gelmesini sağlayacak bazı girişimlerde bulunacağına, kişinin böylece rızkının genişleyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada fırtına yağmur gördüyseniz

  • Aynı an da çok fazla işe konsantre olma ya da dağılma eğiliminde olabilirsiniz.
  • İş arkadaşlarınızla veya meslektaşlarınızla ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız.

Rüya tabircilerine göre rüyada fırtınalı yağmura yakalanmak yeni kapılar açılacağına, işlerde aksilikler yaşanacağına, kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada fırtınalı yağmurda ıslanmak rüyayı gören kişi için kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, işlerinin kötüye gitmeye başlayacağına, maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine delalet eder.

Rüyada fırtınalı yağmur yağdığını görmek gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, kurulmuş bir ortaklığın  bozulması ile parasal olarak dara düşüleceğine, eğer sorunları varsa en kısa zamanda bu sorunlara çözüm bulacağına ve hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının Allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine, kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine işarettir.

Rüyada fırtına yağmur rüzgar görmek aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, verilen bir karardan ötürü pişman olunacağına, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, aydınlık bir yola çıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada fırtına yağmur sel görülmesi iş hayatında iniş yaşanacağına, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, tekin olmayan kimselerle karşılaşacağına, ağız tadının ve keyfinin bozulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada fırtına yağmur şimşek görülmesi eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, kalbindeki Allah sevgisi ve kuvvetli imanı sayesinde günahtan uzak durarak yaşayacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nicat

Ruyada sert ruzgar ve sonrasinda yagmur gormek