Rüya Tabirleri / Rüyada fırsat görmek

Rüyada fırsat görmek

Rüyada fırsat görmek yapmak istediği şeylerde çok büyük bir sorun ile karşılaşacağına, çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, zorlukların geride kalacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına, deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına alamettir.

Rüyada fırsat gördüyseniz

  • Uzun zamandır bekleyen durumlara düzenleme getirmelisiniz.
  • Bir teklifiniz reddedilebilir.

Rüyada fırsat kaçırmak kısa süre önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, uzun zamandan beri beklenen bir haber geleceğine ve zorlukların daha kolay şekilde aşılacağına, eğer müdahale edilmezse ya da kendisine engel olunmazsa çok daha kötü şeyler yaşayıp büyük acılar içinde kalacağına, başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments