Rüya Tabirleri / Rüyada feryat etmek görmek

Rüyada feryat etmek görmek

Rüyada feryat etmek görmek âlim kimselerden feyz alacağına, eldeki imkanların giderek azalacağına, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına, dara düşeceğine ve keder sahibi olacağına, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına, bol kazançlı günler geçireceğine işarettir.

Rüyada feryat etmek gördüyseniz

  • Konuşmalar sevdiğiniz kişilerle sorun yaşamanıza neden olabilir.
  • Bazı teklif ya da önerilerin dikkatle ele alınması gerekiyor.

Rüya yorumcularına göre rüyada feryat etmek rüya sahibinin kendisini kötü hissetmesine sebep olan bu olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına, onunla yaşamını birleştireceğine, iş dünyasında çok sağlam ve sarsılmaz bir mevki edinileceğine, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, hayırlı bir terfi alınacağına alamet eder.

Rüyada feryatla ağlamak rüya sahibi kişi için hayali kurulan her şeye yakın bir zaman içinde sahip olunacağına, ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına, daha fazla yakınlaşacağına, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine yorumlanmaktadır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada annenin feryat etmesi başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, rüya sahibinin helal kazançlar elde edeceğine, genç kimselere eğitim vereceğine, başarılara yeni başarılar katılacağına, çaresiz hallere düşeceğine, hayal edilen herşeye kavuşacağına yorumlanır.

Rüya tabircilerine göre rüyada ölmüş birinin feryat etmesi sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının yağacağına, hem de iş hayatını olumsuz yönde etkileyeceğine, anne babanın çok hoşuna gidecek bir adım atılacağına inanılmaktadır.

Rüyada allaha feryat etmek iş hayatında parlak bir döneme girildiğine, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, her türlü yakarışının karşılık bulacağına, kazalara ve kötülüklere yakın olacağına, yakın zamanda yapılan bu işlerin meyvelerinin toplanacağına inanılır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada feryat edip ağlamak kendi işinin başına geçip kendi patronu olacağına, hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına ve zorluklar karşısında kendisine inancını tazeleyerek mücadele vermeye devam edeceğine, çalışmaların beğeni almayacağına rivayet etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada ölen kişinin feryat etmesi hayırlı  ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına, büyük elem yaşatacak bir haberle karşılaşılacağına, hastalıkların da kalıcı olmayacağına, ancak daha sonra girdiği ortamdaki kişilerin sıcakkanlı tavırları ve yaklaşımları nedeni ile tüm çekingenliğini üzerinden atacağına inanılmaktadır.

Rüyada ağlamak feryat etmek sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına ve yakınındaki bir kişiden ihanet göreceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine tabir olunur.

Rüya alimlerine göre rüyada feryat figan ağlamak hayırlı yollar keşfedeceğine ve kişinin kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına, onlarla her geçen gün daha bir kenetleneceğine, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına, rüya sahibinin şanssızlık yaşayacağına inanılır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada ölünün feryat etmesi sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, şimdiye kadar yaptıkları için çok üzgün ve pişman olduğunu söyleyeceğine, rüya sahibine yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına alamet eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada feryat etmek bağırmak kendisini sıkan ve üzen kişilerden uzak duracağına, şansın yaver gideceğine, hayatının bir düzene kavuşacağına, yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına ve sevilen ve saygı duyulan kişilerden kalleşlik ve ihanet görüleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada feryat duymak hayır işlerinden geri kalmayacağına, uğradığı zararların telafi edileceğine, kendisini ilim ve irfan yoluna adayacağına, yeni işlere girileceğine, üzüntü duyulacak kötü haberler alınacağına, kazancının artması ile malının ve rızkının da çoğalacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada bağırmak feryat etmek içinde bulunduğu zor durumlardan çok sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği büyük destek sayesinde kurtulacağına, geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine, cesaret gerektiren işlere gireceğine, artık hep ileriye ve önüne bakacağına, tabiatı kötü olan kişiye, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments