Rüya Tabirleri / Rüyada ferahlık görmek

Rüyada ferahlık görmek

Rüyada ferahlık görmek her iki tarafında konuyu kapatmaya yanaşmayacağına, hayata daha sıkı tutunacağına, akıl yolu ile davranması sonucunda istediği başarıya kavuşacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine ve elde edilen kazancın daha iyi ve daha hayırlı işler için kullanılacağına, işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine, kendisini toparlamak için uzun bir süre boyunca tedavi göreceğine delalet eder.

Rüyada ferahlık gördüyseniz

  • Duygusal anlamda sizi endişelendiren şeyler olabilir.
  • Bazı kişiler üzerinizde baskı kurabilir ya da bazı işleri yapmanızın asıl nedeni olabilir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada ferahlık hissetmek fakirleşeceğine tabiri cazise attan inip eşeğe bineceğine yani azı ile yetinmek zorunda kalacağına, kişinin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine, sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına, ancak sonuçların beklediğinin aksine olumsuz şekilde gelişeceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments