Rüya Tabirleri / ayakkabı rüyaları / Rüyada farklı ayakkabı görmek

Rüyada farklı ayakkabı görmek

Rüyada farklı ayakkabı görmek ancak daha sonra bu durumların düzeleceğine, sıkıntıların birlik ve beraberlik sayesinde aşılacağına, iş hayatında çok iyi kazanç ve başarı sağlayacak işlere girileceğine, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine, uzun bir süreden beri muzdarip olduğu hastalıktan kurtulacağına, başarılarının ve zaferlerinin artacağına rivayet eder.

Rüyada farklı ayakkabı gördüyseniz

  • Eğer, gözden kaçırdığınız konular varsa sonunda zararlı çıkabilir ya da beklediğiniz kazancı elde edemeyebilirsiniz.
  • Yalnız başınıza çalışmanın yararını görebilirsiniz.

Rüyada çifti farklı ayakkabı görülmesi sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına, mutlu zamanlar geçireceğine, onlara değer vereceğine, aile hayatında çok sevindirici haberler alacağına, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, sağlıkla ilgili önemli bir adım atılacağına inanılır.

Rüyada farklı ayakkabı alındıysa çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine ve bu iş ile birlikte hayatının çok büyük bir hız kazancağına, ardından yeni bir iş bulunacağına, çekemeyen kişiler ile tartışmalar yaşanacağına, attığı her adımda zarara uğrayacağına, bir sebeple sıkıntılı bir döneme gireceğine, içinden çıkılmaz bir hal alacağına alamet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada numaraları farklı ayakkabı giymek emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine, kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine, sıkıntıların üstesinden gelmesinde destek olacağına, iş hayatında karşısına çıkacak bazı sorunlar yüzünden işinden olacağına, kolaylık elde edeceğine, her türlü yakarışının karşılık bulacağına delalettir.

Rüyada farklı ayakkabı giymek sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine, uğrayacağı zarar nedeni ile elindekilerinin de değersizleşeceğine, doğruluktan ve hak yolundan da ayrılmayacağına, yapılan atılımların rahat bir hayatın kapısını açacağına, küçük bir sermaye ile büyük kazanç sağlayacağı bir iş yapacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments