Rüya Tabirleri / fare rüyaları / Rüyada farenin koynuna girdiğini görmek

Rüyada farenin koynuna girdiğini görmek

Rüyada farenin koynuna girdiğini görmek kötü kişiler yüzünden hiç istemediği durumlara düşeceğine, başarılı bir kişi olunacağına ve dertlerin biteceğine, zamanının boşa gideceğine ve şansının da kapanacağına, büyük bir işe kavuşacağına, borçların ödenememesi yüzünden alacaklıların kapıya dayanacağına, eğer rüya sahibi kendisini ve işini bir an önce toparlamazsa kısa zaman içinde iflas edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada farenin koynuna girdiğini gördüyseniz

  • Evinizi veya ailenizi ilgilendiren beklenmedik gelişmelerle uğraşmanız gerekebilir ya da yakın çevrenizdeki kişilerin yardımınıza ihtiyacı olabilir.
  • Maddiyatçı yapıda olarak tanıdığınız bir insanın beklenmedik davranışları sizi şaşırtabilir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada farenin koynuna girmesi sevdiği birine hediye alacağına, sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, eline geçecek haram bir maldan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, işlerinin hep yolunda gideceğine, ekmeğinin ve gelirinin kesileceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments