Rüya Tabirleri / sevgili rüyaları / Rüyada evli sevgili görmek

Rüyada evli sevgili görmek

Rüyada evli sevgili görmek yapılan işte yalnız kalınacağına, ancak sıkıntıların bir türlü sona ermeyeceğine, iş konusunda bir türlü iyi bir noktaya gelinemeyeceğine ve hayallere ulaşmak için gereken motivasyonun sağlanamayacağına, hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına, büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada evli sevgili gördüyseniz

  • Hemen paniğe kapılmayın.
  • Yapılması gereken değişiklikler varsa uyum sağlamanızda fayda var.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada evliyken sevgili bulmak etrafındaki insanlardan herhangi bir şekilde yardım görmeyeceğine ve bu duruma yalnız başına göğüs germek zorunda kalacağına, kısmetin bir dönem için değil daimi olacağına, uzun zamandan beri süren işsizliğin sona ereceğine, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada evli sevgilinin boşandığını görüldüğünde maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, çekilen yükün hafifleyeceğine, sevinç dolu haberler alacağına, üzüntü duyulan durumların gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, iş ortamında kişiyi kendi menfaatleri doğrultusunda yönlendirmeye çalışan bir amirle ters düşüleceğine delalet eder.

Rüyada eski evli sevgiliyi görüldüyse meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, bir sebeple kısa da olsa bir bocalama dönemi geçireceğine, sevilerek yapılan bir hobinin iş haline getirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, genç kimselere eğitim vereceğine delalettir.

Rüyada evli sevgilinin eşini görüldüyse hayalini kurduğu büyük başarılara ulaşacağına, alacağı bazı haberler ile sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulacağına, yaşanan üzüntülerin son bulacağına, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, makam ve rütbe edineceğine yorumlanır.

Rüyada evliyken sevgilin olduğunu görüldüğünde maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine, yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına ve rahata ereceğine, rüya sahibinin rahatlığa kavuşacağına, özel ve sosyal hayatından geri çekmek zorunda kalacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada evli sevgilinin evine gitmek rahata ve kolaylığa kavuşacağına, kazancın sürekli artacağına, sahip olduklarını boş işlerle uğraşmaktan dolayı kaybedeceğine yorumlanır.

Rüyada evli sevgilinin kocasını görüldüğünde büyük bir başarı kazanılması ve daha üst bir mevkiye terfi edilmesi ile çok daha hayırlı işlere girileceğine, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine, sorunlu ve sıkıntılı kişilerle bir işe girileceğine, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, bunun da geleceğine büyük katkı sağlayarak onun için başka hayırlı yollar açacağına, borç içinde bir yaşam süreceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments