Rüya Tabirleri / hal rüyaları / Rüyada evli olduğu halde nişanlanmak

Rüyada evli olduğu halde nişanlanmak

Rüyada evli olduğu halde nişanlanmak sorunlarından bazılarını hızlı bir şekilde çözeceğine, eğer erkekseniz eşinizden boşanacağınıza, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine, bedeninin de iyileşeceğine, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, kısa bir süre sonra depresyona girileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada evli olduğu halde nişanlanmak gördüyseniz

  • İş hayatınızı, evinizi veya kariyerinizi ilgilendiren konularda olumsuz gelişmeler yaşanabilir.
  • Ailevi veya ülkeyle ilgili konularda hassaslaşabiliriz ya da hassasiyet gerektiren konular ortaya çıkabilir.

Rüyada evli olduğun halde evlenmek rüyayı gören kişi için gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine, kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine, sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine, yaşadığı hayatın ve Allah’ın kendisine sunduklarının farkında olarak her gün şükrü eda edeceğine, aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments