Rüya Tabirleri / evlat rüyaları / Rüyada evlattan tokat yemek

Rüyada evlattan tokat yemek

Rüyada evlattan tokat yemek sevdiği kişilerden aldığı destek sayesinde kendisini biraz toparlayacağına, elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, emek ve değer verdiği bir arkadaştan nankörlük ve vefasızlık göreceğine, yaşanan güzel şeyler sayesinde sevineceğine, duyduğu üzüntülerin son bulacağına, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada evlattan tokat yemek gördüyseniz

  • Yapmaktan keyif aldığınız şeyleri yaparak geleceğinizi güvence altına almanıza katkısı olabilecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
  • Eski bir tanıdık belli konularda atacağınız adımlar veya alacağınız kararlar üzerinde etkili olabilir veya geçmiş çalışmalarınızı hatırlatarak yol gösterebilir.

Rüyada evlada tokat atmak mal mülk sahibi olunacağına, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, kişinin içinin daralacağına, Allah tarafından çok büyük yardımlara mazhar olunacağına, maddi ve manevi olarak çok sorun ve üzüntü yaşayacağına, dertlerine derman arayacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments