Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada evin kapısının önünü yıkamak

Rüyada evin kapısının önünü yıkamak

Rüyada evin kapısının önünü yıkamak ticarette şansının düşeceğine, yaşamın güzelliklerle dolacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine, duaların kabul olacağına, helal olan lokmaya ve makbul olan mallara sahip olacağına, bir sebeple çok kısa süre içinde parasal ve ruhsal olarak sıkıntılı bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada evin kapısının önünü yıkamak gördüyseniz

  • Daha önce yaşanmış iletişim problemleri varsa onarmak, ilişkileri düzeltmek imkanı doğabilir.
  • Elinize para geçebilir veya yüklü bir ödeme söz konu olabilir.

Rüyada evin kapısının önünü süpürmek kendisini çok kötü hissedeceğine ve bundan sonra maddi konulardan daha dikkatli davranacağına, hayatına dair isteklerini yeniden gözden geçireceğine, geçmişte yaşadığı bir olaydan ötürü hayatında kötü ve zor bir dönem geçireceğine, hayallere kısa zaman içinde kavuşulacağına, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, alınan yardımların pek yarar sağlamayacağına delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments