Rüya Tabirleri / banyo rüyaları / Rüyada evin banyosunu su basması

Rüyada evin banyosunu su basması

Rüyada evin banyosunu su basması dilediği gibi harcama ve alım yapacağına, mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına, yeni bir işle ilgili bir sorun çıkacağına ama bu sorunun kısa süreli olacağına ve daha sonra işin düzgün bir şekilde ilerleyeceğine, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, başkalarına el açmasına ve onlara muhtaç olmasına gerek kalmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada evin banyosunu su basması gördüyseniz

  • Yakın ilişkilerinizde veya ortak kaynak kullanımı gerektiren iş birliklerinizde işler karışabilir, zorlaşabilir veya maddi zararlar oluşabilir.
  • Bazı iş birliklerinizde zorluklar varsa uzaklaşma eğilimi hissedebilirsiniz.

Rüya alimlerine göre rüyada evin banyosundan su akması işlerin bir düzene oturtulduktan sonra kalben rahat olunacağına, bir sebeple nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine ve doğru adımları atmak konusunda zaman kollayacağına, bir sebeple borcun gittikçe artacağına, konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına, üzüntülerin yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine alamet ettiği söylenir.

Bir yorum

  1. Rüyamda banyoyu 1 metreye yakın yükseklikte şu basmış banyonun kapısı açık olmasına rağmen su sadece banyoyu basmıştı dışarı çıkmamıştı . Sonrasında uyandım . Yorumlayabilir misiniz lütfen 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.