Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada evi virane görmek

Rüyada evi virane görmek

Rüyada evi virane görmek uzun bir zamandan beri üzerinde çalışılan projenin hayata geçirileceğine, ruhsal olarak büyük zarar verecek bir olayla karşılaşılacağına ve prestij sahibi bir kişi iken yaşanacak kötü bir durumla birlikte iş dünyasındaki tüm saygınlığın ve başarıların silineceğine, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine, sorunların ve dertlerin ardı arkasının kesilmeyeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına alamet eder.

Rüyada evi virane gördüyseniz

  • Para konularında ya savurganlığa varacak kadar eli açık ya da cimriliğe varacak kadar eli sıkısınız.
  • Zaman lehinize işliyor, ani hareketlerden kaçınmalısınız.

Rüyada başkasının evini virane görüldüğünde yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine, başa iş açacağına, çok daha fazla mesai harcayacağına, sorunlarının kısa sürede ortadan kalkacağına, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına, onların önüne geçeceğine alamet eder.

Rüyada eski evini virane görülmesi yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına, sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, kısa bir zaman içinde sorunlarının büyük kısmından büyük bir azim göstermesi sayesinde kurtulacağına, çok sağlıklı olunacağına, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine, çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada evin virane olması rüyayı gören kişi için uzun zaman boyunca maddi bir zarara sebep olacak bir işin peşinden gidileceğine ve zorluklarla başetmek zorunda kalınacağına, çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına, eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına, Rüya sahibinin belini büken borçlarından kurtulmasına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments