Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada evi rutubetli görmek

Rüyada evi rutubetli görmek

Rüyada evi rutubetli görmek nitelik ve farklılık geleceğine, elindekileri de alıp götüreceğine, karşılaşılan bir haksızlıktan ötürü çok üzüntü duyulacağına, kurulan bir ortaklığın büyük kazançlara kapı açılacağına ve bol kahkahalı günler geçirileceğine, çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına, kendi bildiğini okuyacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada evi rutubetli gördüyseniz

  • Kıskançlık veya tartışma ortamları duygusal sorunlara neden olabilir.
  • Doğru adımlar atmak için yanıltıcı etkilerin sona ermesini beklemenizde fayda var.

Rüyada evinin rutubetli olduğunu görüldüğünde buna rağmen pek başarılı olunamayacağına, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, yakın bir zamanda gireceği bir iş yüzünden elindeki paradan da olacağına, sevgilinizle ilişkinizi bir basamak yükselteceğinize, geçirdiği zor zamanların sona ereceğine işaret eder.

Rüyada komşunun evini rutubetli görülmesi yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine, çok daha iyi bir konuma geleceğine, ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına, yeni bir işle ilgili bir sorun çıkacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments