Rüya Tabirleri / elektrik rüyaları / Rüyada evi elektrik süpürgesiyle süpürmek

Rüyada evi elektrik süpürgesiyle süpürmek

Rüyada evi elektrik süpürgesiyle süpürmek kendisine söylenen her sözü fazlasıyla ölçüp biçeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına, amaçlarına ve hedeflerin ulaşmayı başaracağına, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine, eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına tabir olunur.

Rüyada evi elektrik süpürgesiyle süpürmek gördüyseniz

  • Belli bir amacınıza ulaşmak için planlarınızı yenilemeniz gerekiyor.
  • Adım adım ilerlemek gerekiyor.

Rüyada başkasının evini elektrik süpürgesiyle süpürmek dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve üzüntülü dönemler geçireceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, o masumların bedduasını alacağına, gıybet edeceğine ve bu durumu öğrenen rüya sahibinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, onlara hocalık edeceğine inanılmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments