Rüya Tabirleri / bayrak rüyaları / Rüyada evde türk bayrağı görmek

Rüyada evde türk bayrağı görmek

Rüyada evde türk bayrağı görmek uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına ve bir işten dolayı kötü insanlar ile muhatap olmak zorunda kalacağına, çevreye karşı itibarın artacağına, iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada evde türk bayrağı gördüyseniz

  • Sizin karlı zannettiğiniz şeylerin ardında bilmediğiniz bazı durumlar olabilir.
  • Pek çok tanıdığınıza danışmanlık veya bakıcılık yapmanız gerekebilir.

Rüya tabirlerine göre rüyada eve türk bayrağı asmak borçlarını rahatlıkla ödemeyi başaracağına, huzur ve şifa bulacağına, zor zamanların böylece geride kalacağına, sorun yaşasalar da her sıkıntının hane içinde kalacağına, kötü yollara gireceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments