Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada evde havai fişek görmek

Rüyada evde havai fişek görmek

Rüyada evde havai fişek görmek sağlık sorunları yaşanacağına ve arkadaşlar arasına istenmeyen kişilerin gireceğine, uzun zamandan beri ödenmesi gereken bir borcun yakında ödeneceğine, birçok dertle muhatap olacağına, tembellikten sıyrılıp daha çalışkan biri olacağına, ancak hiçbir surette sağlığında bir sorunla karşılaşmayacağına, sağlıklı iken hastalıklar geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada evde havai fişek gördüyseniz

  • İleride işinize yarayabilecek yeni hobiler edinebilirsiniz.
  • Güzel bir tatil daveti alabilirsiniz.

Rüya tabir edenlere göre rüyada evde havai fişek patlatmak kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların yaşanacağına, yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, çevresinde dostmuş gibi davranıp dedikodu yapan yalanlarını ortaya çıkaracağına, geçim sıkıntısına ve darlığa düşeceği işlere umut bağlayacağına, yorucu geçen bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments