Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada evde fare pisliği görmek

Rüyada evde fare pisliği görmek

Rüyada evde fare pisliği görmek huzurlu bir yaşantıya başlanacağına, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına, zorluklarını aşmayı bileceğine, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, bir sebeple artık pes edip kendisine yeni bir hayat kuracağına, süt liman olan hayatın bir anda dalgalanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada evde fare pisliği gördüyseniz

  • Karşılıklı verilen kişisel sözleriniz veya yapılacak anlaşmalar gelecek vaat edebilir.
  • Bazı konularda ısrarcı olmamakta fayda var.

Rüyada evde fare pisliği temizlemek rüya sahibi kişi için başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına, rüyayı gören kişinin bu arkadaşının yardımına koşacağına, iş dünyasında kaybedilen prestijin geri kazanılacağına ve hayırlı günler görüleceğine, zor bir işe girileceğine ancak bir türlü beklenen kazancın ele geçmeyeceğine ve üzüntü duyulacağına, arzu edilen bir işe girmek için çok çaba gösterileceğine, cesaretinin yerine geleceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments