Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada evde beyaz tavuk görmek

Rüyada evde beyaz tavuk görmek

Rüyada evde beyaz tavuk görmek bunları çözümlemek için bir hayli alın teri dökeceğine, kendi çok iyi hissedeceğine ve önünü görür olmaya başlayacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, dileklerinin yerine geleceğine ve tövbelerinin de amacına ulaşacağına, eline geçen bir miktar parayı çok büyük zarara uğradığı bir işten kurtulmak için harcayacağına, para ve mal kaybı nedeni ile zor günler yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada evde beyaz tavuk gördüyseniz

  • Kontrolü elinde tutan kişilerle diyaloglarınızda dikkatli olmanız, önerilerinizi dahi diplomatik şekilde dile getirmeniz gerekiyor.
  • Yolculuklara çıkma istekleriniz olabilir.

Rüyada eve beyaz tavuk girmesi rüyayı gören için alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına, çok başarılı bir kişi iken zor günler geçireceğine, şeref ve haysiyetin artacağına, iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine, sorun yaratan bazı olaylar ile karşılaşılacağına, alacağı destek sayesinde duygu dolu anlar yaşayacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments