Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada evde beyaz fare görmek

Rüyada evde beyaz fare görmek

Rüyada evde beyaz fare görmek çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine  ve büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına, ev içinde mutluluğun artacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, maddi açıdan zarara uğranacağına, sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine, zaferlerine kimsenin engel olamayacağına alamet eder.

Rüyada evde beyaz fare gördüyseniz

  • Ticari veya sağlık başlıkları altında ele alınabilecek konularda tartışmalar söz konusu olabilir.
  • Sizi hiç anlamadıklarını veya söylediğiniz şekilde davranmayacaklarını bilerek hareket etmelisiniz.

Rüya tabirlerine göre rüyada evde beyaz fare beslemek sağlık sorunlarının sona ereceğine ve istenen her şeye kısa süre içinde ulaşılacağına, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine delalet eder.

Rüyada evde beyaz fare yakalamak rüya sahibi kişi için çok üzücü ve sıkıntı verici olayların gerçekleşeceğine ve maddi zararlara uğranacağına, ahiret hayatlarının da güzel olacağına, karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evde beyaz fare kovalamak girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hâkim olacağına, karşılıklı olarak aynı duygular beslenen bir kişi ile konuşulup bir birliktelik kararı alınacağına, içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, hem ruhunun hem de bedeninin şifaya kavuşacağına inanılır.

Rüyada evde beyaz fare öldürmek aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, alınan borçların geri ödenemeyeceğine işaret etmektedir.

Rüya tabircilerine göre rüyada eve beyaz fare girmesi sıkıntılarını ve sorunlarını bu sayede atlatacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, çok büyük sorunları kısa sürede ortadan kaldırmasına çok yarayacağına, ilerleyen dönemlerde üst bir mevkiye terfi alınacağına, kutlama yaparak sevincini diğer insanlarla da paylaşmak isteyeceğine, parasız ve ekmeksiz kalacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments