Rüya Tabirleri / anahtar rüyaları / Rüyada ev anahtar görmek

Rüyada ev anahtar görmek

Rüyada ev anahtar görmek sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, edilen duaların karşılığını bulacağına, verilen kararların iyi sonuçlar doğuracağına, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, yaptığı şeyden ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına alamettir.

Rüyada ev anahtar gördüyseniz

  • Soğuk algınllığına karşı tedbirli olmalısınız.
  • Sizin için iyi olmadığını ya da genel anlamda doğru bulmadığınızı belirttiğiniz konularda karşı taraf halen tepkisiz davranıyorsa yeni yollar denemeniz gerekebilir.

Rüyada iki tane ev anahtarı görüldüğünde yeni bir işe girileceğine ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceğine, kendisini çok zorlayacak ve toparlanmasına bir türlü izin vermeyecek bir durumla karşılaşacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine işaret eder.

Rüyada ev anahtarının çalınması rüya sahibi kişi için karşılaşılacak engellerden ötürü sıkıntı çekileceğine, kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri de kaybedeceğine, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, insanlar tarafından onaylanmayan ve gençlere kötü örnek oluşturacak işlere gireceğine ve kötü bir kişi olup herkesi korkutarak para kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada evin anahtarını saklamak para sıkıntısı çekmeyeceğine, kendisine gelir getiren yolların önüne engeller çıkacağına, çekemeyenlerin de çoğalacağına, birçok açıdan sıkıntılarla dolu bir döneme girileceğine, yakın bir zamanda çok başarılı olacağı bir proje gerçekleştireceğine, tüm düzenin alt üst olacağına işaret eder.

Rüyada ev anahtarının kırıldığını görüldüyse bir sebeple çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına ve hakkaniyetli bir paylaşım içine girileceğine, kendisine kar getirecek girişimlerde bulunacağına, maddi açıdan büyük bir sıkıntı vereceğine, atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına, de rüya sahibinin ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağına alamet eder.

Rüyada anneden ev anahtarı alındıysa hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine, belalara denk gelmeyeceğine, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine ve kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulacağına yorumlanır.

Rüyada evde anahtar unuttuğunu görmek değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına, sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına ve rahata ereceğine, hem de rüya sahibinin hayatı ile ilgili daha çok problemle boğuşacağına, ticaretten ve kazançtan yana zarara gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eski ev anahtarı görüldüyse arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine, istediği noktalara geleceğine, sorunlu geçen bir iş toplantısından zafere ulaşmış bir şekilde çıkacağına, bir sebeple uzun sürecek bir sıkıntı içine düşüleceğine, iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına, keyfinden ve neşesinden kaybedeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada evin anahtarını kaybedip bulmak manevi bir rahatlama yaşanacağına, uzun bir ömrü süreceğinize ve dünyevi zevkleri yaşayıp bütün sıkıntı ve üzüntülerden kurtulacağına, güzel fırsatların elde edileceğine, elde bulunan bazı gayrimenkullerin satışa çıkarılacağına, sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ev anahtar istemek rüyayı gören kişi için yaşanan güzel olayların çok geride kalacağına, bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine ve yaşanan durumların büyük acılara sebep olacağına alamettir.

Rüyada ölüden ev anahtarı alınması zararın telafi edileceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına, karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına ve bundan sonra yüzünün hep güleceğine, huzurlu ve mutlu bir hayata ve çok hayırlı evlatlara sahip olunacağına, zor zamanların geride kalacağına, tartışmaların son bulacağına inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada sevgiliye evin anahtarını vermek onların hikmetli kişiliklerinden de feyz almak için mücadele vereceğine, şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, maddi ve manevi olarak güçleneceğine, hayırlı başlangıçlar yapacağına işaret eder.

Rüyada evin anahtarını değiştirmek karşılaşılan kötü bir durum yüzünden aksiliklerin daha da artacağına, emeklerinin yarıda kalacağına, insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, iş hayatında büyük hezimetler alacağına, işlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına alamet eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada evin anahtarını düşürmek yaşama sevincini ve enerjisini kaybedeceğine, atılacak adımla birlikte kendisine iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine, ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine ve bu sayede hem ailevi sorunlarını çözmüş olacağına, yeni bir sosyal hayata adıma atacağına, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine işaret eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada eve anahtarla girmek bunu da herkese ilan edeceğine, akabinde de acı çekerek vefat edeceğine, akıl yolu ile davranması sonucunda istediği başarıya kavuşacağına, kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına bazı uğursuzluklarla uğraşmak zorunda kalacağına, çok sıkıntılı zamanları geride bırakacağına, başarıdan başarıya koşacağına delalet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada ev anahtarı kaybolması nefsini terbiye etmeyi başaracağına, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine, hazırdan yemek zorunda kalacağına, büyük adımlar atılacak bir çalışmanın yepyeni kapılar açacağına, yaşadığı kötü olayları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada evde anahtar unutmak rüya sahibi kişi için haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına, rüya sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, ekmeğinin verimli olacağına, makam sahibi ve başarılı bir kişi olunacağına, önünün açık olacağına alamet eder.

Rüyada ev anahtar bulmak rüya sahibi kişi için ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, birçok çalışmaya ve projeye girileceğine, çok güzel günler görüleceğine, çok büyük üzüntüler yaşanmasına sebep olacağına işarettir.

Rüyada ev anahtar kaybetmek bir koyduğu işten yüz kazanacağına, lükse ve konfora kavuşacağına, elinde bulunan mal ve mülk sayesinde kendisine çok güzel bir gelecek oluşturacağına tabir olunur.

Rüya tabircilerine göre rüyada komşunun evini anahtarla açmak kinin ve nefretin de ortadan kalkacağına, sevilen birinin başına gelen felaketlerden dolayı psikolojik olarak çok etkileneceğine, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada evi anahtarla açmak yakın zamanda menfaatinize olacak hayırlı olaylara , hak etmedikleri şekilde ağır suçlamalarda bulunacağına, kendisini aşan sorunlarla karşılaşacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada evde anahtar aramak yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, kötü gününden de geri duracağına, kazancının tükenmeyeceğine ve kalıcı olacağına, bir sebeple uzunca bir süre insan içine çıkamayacağına yorulur.

Rüyada ev anahtarı yaptırmak rüyayı gören kişi için çok sorunlu bir işin üstesinden bu sayede geleceğine, telafisi mümkün olmayan hatalar yapılacağına, ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, zor ve karamsar günler geçireceğine ve ruhsal olarak yıpranacağına işaret eder.

Rüyada ev anahtarı vermek rüyayı gören için uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, para pul sahibi olacağına, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, hayallerindeki eve sahip olacağına delalet eder.

Rüyada ev anahtar alındığında atılan adımların zarar vereceğine, maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, sıkıntısız ve rahat bir hayata sahip olunacağına, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada ev anahtarı kırılması rüyayı gören kişi için açık renkli yılanlar ise karşınızdakini fazla etkilemeyeceğine, bazen de eşlerden birinin hastalık nedeniyle bir süre zor günler geçireceğine, yaşadığı sıkıntıların çözümü için büyük yardımlar göreceğine, parasal sorunların sürmesi ve durumların kötüye gitmesinden ötürü borcun ödenemeyeceğine ve bu yüzden maddi açıdan büyük parasal sıkıntıya girileceğine ancak bu durum yüzünden istenmeyen yollara sapılacağına, yaşama duyulan sevincin giderek azalmasına ve kişinin sorunlarını kafasına fazlaca takması nedeniyle yaptığı hiçbir şeyden zevk almayacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına delalet ettiği söylenir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments