Ana sayfa » Et rüyaları » Rüyada et satın aldığını görmek

Rüyada et satın aldığını görmek

Rüyada et satın aldığını görmek işlerin ve kazancın bir anda artacağına, hasta ve zor geçireceğine, kimseyle konuşmaz olacağına, aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, huzursuz ve mutsuz olacağına, işlerinde karşılaştığı sorunları çok hızlı bir şekilde çözeceğine alamet eder.

Rüyada et satın aldığını gördüyseniz

  • Kısa bir seyahat bilgilenmenizi veya yeni kişilerle tanışma şansı bulmanızı sağlayabilir.
  • İlişkilerde yeni şeyler deneyimleyebilirsiniz.

Rüyada insan eti satın almak hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, geleceğin güzel olacağına, zorlukların aşılacağına ve küslüklerin son bulacağına bu sayede de rüyayı gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine, çok büyük menfaatler kazanacağına, akrabaların ve arkadaşların çok sevineceği bir işe girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kırmızı et satın alındıysa yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına ve evleneceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, rüyayı gören kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü yaşayacağına, ihtiyaçlarını da gideremez duruma geleceğine, zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada koyun eti satın alınması bunun sebebinin de başka kişi veya kişiler olacağına, azla yetinmek zorunda kalmayacağına, ailede rızık yokluğuna düşeceğine, çalıştığı işte mevkisini korumak için pek çok çalışanla işbirliği yapılacağına inanılmaktadır.

Rüyada köpek eti satın alındıysa çocuklar gibi şen olacağına, rüya sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine, planlarının ve projelerinin çok beğenileceğine, bir sebeple çalışma üstünde bazı fikir ayrılıkları yaşanacağına, ağzının tadının bozulacağına, hoşgörülü biri olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tavuk eti satın almak ekmeğine leke süreceğine, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine, kişinin bu nedenle ortaklıklarını dışardan seçeceğine, yeni bir projenin başına geçirileceğine, yaşama karşı isteğini kaybedeceğine tabir olunur.

Rüyada çiğ et satın alınması deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine, çok büyük mutluluklar duyulacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, iş dünyasında haksızlığa uğranacağına, güzel ve kötü duyguların birarada yaşanacağına ve çok güzel olayların baş göstereceğine, hayırlı bir birlikteliğe yelken açılacağı işaret ettiği söylenir.

Rüyada pişmiş et satın alındıysa içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, bir sebeple kısa süreli de olsa bir ayrılık yaşanacağına, toplum içindeki saygınlığının artacağına, uzun zaman boyunca maddi bir zarara sebep olacak bir işin peşinden gidileceğine ve zorluklarla başetmek zorunda kalınacağına, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına yorulur.

Rüyada hayvan eti satın almak el attığı bütün işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, herhangi bir zorluk çekmeden kişinin her açıdan başarılı sayılacak bir yaşam sürdüreceğine, çirkin bir iş yapmaya, gururlu bir hayat süreceğine, alışveriş yapacağına ve eğleneceğine, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kurban eti satın alındıysa inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına, işlerini yoluna koymak için yeni bir çevreye gireceğine, evli ise eşiyle mutlu bir hayat süreceğine, işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine, insanların ortaklıklarını bitirme kararı alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada et satın almak isabetli girişimlerde bulunacağına, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına, zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine, ancak rüya sahibinin karşısına çıkacak bir kişi sayesinde bu durumu düzeltmek için çok azim göstereceğine, kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına, elinden geliyorsa ona borç vereceğine ve daha fazlasını yapmak için de yollar arayacağına tabir olunur.

Rüyada domuz eti satın alındıysa çok büyük üzüntülerin yaşanmasına sebep olacağına, yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine, girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına, hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına, yaşanılan semtte ya da iş hayatında bir dedikoduya malzeme olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada keçi eti satın alındığında hatalı yollara sapılacağına, yaşamının güzellikler içinde geçeceğine, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına işaret ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top