Rüya Tabirleri / sevgili rüyaları / Rüyada eski sevgiliyi içerken görmek

Rüyada eski sevgiliyi içerken görmek

Rüyada eski sevgiliyi içerken görmek bekarsa yakında evleneceğine ve mutlu olacağına, hatadan dolayı zarar edeceğine, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına, hayatı boyunca hiçbir şeyin yoksunluğunu çekmeyeceği gibi her şeyden en az ikişer tanesine sahip olacağına, yaşamı boyunca kendinden çok önce onları düşüneceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgiliyi içerken gördüyseniz

  • Farklı bir yaklaşımın faydasını görebilirsiniz.
  • Tahmin edilmeyen gelişmeler söz konusu olabilir.

Rüya yorumcularına göre rüyada eski sevgiliye içini dökmek hayatının akışının bambaşka bir yöne doğru ilerleyeceğine, karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, hayırsız bir kişi yüzünden akrabalardan biri ile ters düşüleceğine ve verilen sözlerin tutulmaması yüzünden eldeki işten olunacağına, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sevgilinin içine şeytan girmesi rüya sahibi kişi için yapacağı girişimlerin ve alacağı kararların kendisine çok olumlu neticeler sağlayacağına, bir dediğini iki etmeyeceğine, eşi ile arasında tatsız münakaşalar geçeceğine, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, kariyer planının altüst olacağına işaret ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments