Rüya Tabirleri / cenaze rüyaları / Rüyada eski sevgiliyi cenazede görmek

Rüyada eski sevgiliyi cenazede görmek

Rüyada eski sevgiliyi cenazede görmek işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, yüksek mevkilerde bir işe terfi edileceğine, üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, kendisinin sonuçtan mutlu olacağına, hayattan elini eteğini çekeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgiliyi cenazede gördüyseniz

  • Maddi açıdan hoş bir gelişme yaşanabilir veya bir hediye alabilirsiniz.
  • Sizin için en kötü durum kararsızlıktırBeklenmedik tesadüfler güzel sonuçlar getirebilir.

Rüya yorumcularına göre rüyada eski sevgilinin cenazesine gitmek aksi halde pişman olunacak ve belki geri dönüşü olmayacak olaylar yaşanacağına, elini eteğini her şeyden çekeceğine, talihinin günden güne açılacağına ve çok daha iyi işlere gireceğine, yaşadığı sorunların teker teker çözüleceğine ve yaptığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, kendisini çekemediği için etrafta olur olmaz laflar edeceğine, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments