Rüya Tabirleri / sevgili rüyaları / Rüyada eski sevgiliye süt vermek

Rüyada eski sevgiliye süt vermek

Rüyada eski sevgiliye süt vermek kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine, para yatıracağına ve zarar edeceğine, üzüleceğine ve hastalanacağına, çevresindeki herkese yardımcı olacağına, yaşadığı zorlukların biteceğine, kalbindeki kuşkulardan arınacağına inanılmaktadır.

Rüyada eski sevgiliye süt vermek gördüyseniz

  • Başlangıçta olanlar hoşunuza gitmese de, sonunda olanlar veya sonuçlar hoşunuza gidebilir.
  • Şansınızın sevgi konularında size daha çok destek vermesi iyi bir fırsat olabilir.

Rüyada eski sevgiliden süt alındıysa o kişiyle münakaşaya düşeceğine ve karşı karşıya kalacağı olaylar yaşayacağına, iş hayatındaki yükselişinden aldığı güçle kendi işini kurarak patronluğa başlayacağına, yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına, Allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, başarılarının daim olacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments