Rüya Tabirleri / sevgili rüyaları / Rüyada eski sevgiliye şiir yazmak

Rüyada eski sevgiliye şiir yazmak

Rüyada eski sevgiliye şiir yazmak iş hayatında sorun yaşanacağına, daha bol kazanca sahip olunacağına ve zenginlik elde edileceğine, çok büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, maddi ve manevi kaynakların kısa süreli olarak zarara uğrayacağına, babanın ya da amcanın çok ağır bir hastalığa yakalanacağına ve vefat edeceğine, kardeşlerden birinin canını sıkan bir olayın daha kötü bir hal alacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgiliye şiir yazmak gördüyseniz

  • Çoğu kez, girdiğiniz her ortamda yanlış anlaşılarak kendinizi tam olarak ifade edemeyeceksiniz, edemiyorsunuz.
  • Evinizde yapacağınız değişiklikler ya da evinizle ilgili atacağınız adımlar yaşam standartlarınızı yükseltmenizi sağlayabilir.

Rüyada eski sevgiliden şiir alındığında çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, şansına ve kısmetine kendi eliyle mani olacağına, bir sebeple yaşanacak en ufak bir tartışmanın bile çok büyük bir kavgaya dönüşeceğine, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada eski sevgiliye şiir okumak hayatında yeni ufuklar açacağına, çıkacağı bir yolculuktan büyük bir sorunla döneceğine, yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına, zararın telafi edileceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına, işlerin bu sayede çok iyi bir hal alacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments